千葉節子 Setsuko Chiba 千葉節子 Setsuko Chiba (Setsuko)
اخبار بولتن هیئت مدیره

2015-01-12 02:43:09 UTC

board image عملکرد خواندن شعر هنر از تک نوازی، و، تولید، و غیره از شعر همکاری CD از نوازندگان فرانسوی، یک شاعر، فرانسه که ما سپاسگزار است همچنین یک فرصت توسعه بزرگ از هر تعداد به عنوان یک سرمایه هنرمند بدست، در پاریس، به تازگی در حادثه غم انگیز رخ داده است، مانند بسیاری از مردم، ما دردناک است. و مردم متاسفانه قربانی شدند، و با هم می گویند یک تسلیت عمیق به سوگوار، با تمام نماز قلبی خود را به طوری که چنین اتفاقاتی هرگز به برخی از سایت اتفاق نمی افتد، و تسلیت، و عشق به من اجازه ارسال یک پیام برای امید و صلح. روز دیگر، در طول سال، توکیو شیبویا عنوان پایه ای برای فعالیت های زندگی می کنند تا LINK مدیون شده بود به اجرا در کارخانه، UP اطلاعات سایت لینک برای منشاء ژاپن فرهنگ فکری، از جمله webDICE http://www.webdice.jp/diary/detail/9458/#، ما مراقبت از از روزانه [گرفته اند Setsuko چیبا وبلاگ رسمی قلب سیاره قلب کهکشان]، ما تصمیم به ارسال یک مقاله جدید در این موضوع. و بستگی به صبح از این خبر، در اینجا در ژاپن، پایتخت، در توکیو، این است که از نسخه ی نمایشی برای جامعه ساخت که عزاداری و، و تروریسم رخ نمی دهد می Shimeyaka انجام شده است. آسمان ما به زندگی ارتباط برقرار کنند. فکر نمی کنم که این منطقه دور از این رویداد، گسترش بیش از سر، همیشه در نگاه از آسمان است که با هر یک از ما، AE ایمان آورده و فرد به فرد، لباس جهان جمع شدن، من می خواهم به ادامه، همراه با تعدادی از قلب وجود دارد همه.

صفحه های مرتبط
千葉節子オフィシャルブログHeart Planet Heart Galaxy by Setsuko Chiba
نظرات : 0

2015-01-06 07:03:32 UTC

board image سال گذشته، با شروع با کار خود را در لندن و میلان، چرا که من یک سال بیش از حد شلوغ به سر برد، با مدیریت از هر سایت را حفظ کند، ما تصمیم گرفته اند بسیار بی ادب به همه. سال نیز دوباره، به طوری که بیشتر یا کمتر از حاشیه، دوباره، یک وبلاگ است که بقیه برای یک مدت طولانی بوده است متولد شد، به رسمی Setsuko چیبا وبلاگ قلب سیاره قلب کهکشان] http://www.resetsukosmos.blogspot.com/، سال گذشته من از عکاس افسانه ای در روز 27 دسامبر، از طریق سخنرانی توکیو فوکوشیما Kikujiro این است که 94 سال سن و نمایشگاه عکس در پارتنون تاما است که در نزدیکی ایستگاه مرکز تاما در کیو در این سال واقع، امید و نیست، و عشق بزرگ ، که به من اجازه نوشتن در مورد، ما شروع یک سال جدید 2015 تصمیم گرفت. بیا به شما به عنوان خوانده شده، در حالی که در واقع Seppitsu، شما می توانید روح مقاومت از عشق و باور به حقوق بشر و کرامت زندگی لمسی است که Kikujirō فوکوشیما صادقانه نمی امیدواریم که شما یک فرصت نسبتا کم است. حتی اگر در همه قرار می گیرد، در این سال است، به طوری که خواهد شد یک سال خوب از درخشش جدید از امید است، من از ته قلب دعا.

صفحه های مرتبط
千葉節子オフィシャルブログHeart Planet Heart Galaxy by Setsuko Chiba
نظرات : 0

2014-09-06 14:50:37 UTC


در دهه 1980، نخستین بار جهان را با مجله عکاسی معتبر انگلستان، دوربین خلاق و در جهان عکاسی ژاپنی از دهه 1990، عکاس آقای Ikejiri کیم، که طرفداران بسیاری با بیان منحصر به فرد زیبایی دارد، آغاز کرد. از پرتره Sengoku Chiba، این یک پروژه بصری است که توسط چشم شاعر به عنوان یک مفهوم نور انتخاب شده و ساختار یافته است و به نام عملکرد پرتره ارائه می شود جدیدترین ویدیو سری ، 【Stsuko Chiba Chiba Setsuko ~ جنگل سیاره روح صحبت می کند گفتگوی عشق با روح سیاره جنگل】 تولید شده است. . در حقیقت، وضعیت دیگری که موقتا موقتا موقتا دیده نمی شود، روز دیگر رخ می دهد، بنابراین من با بی اعتنایی هیجان زده شدم و به شرایطی رسیدم که دوباره آن را معرفی خواهم کرد. کار این زمان، این مفهوم را برای بازسازی ذهن و قدردانی غیر قابل تحمل برای زندگی با جنگل عمیق سبز ساخته است که یکی از نمادهای زندگی به عنوان پس زمینه است. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا 【Setsuko Chiba Setsuko Chiba هنر قلب گالری】، "SETSUKO ICON / POEGRAPHOLLIA"، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. امروزه در اینجا، شیراکاوا نیز روزی بود که هوا را به هوا بسوی جایی می رساند، در حالی که اجازه می دهد حرارت گرمای ویژه ای که در هوای داغ وجود دارد رانده شود. لطفا سلامت خود را از دست ندهید، بنابراین یک تعطیلات آخر هفته فوق العاده داشته باشید.

صفحه های مرتبط
モデル、千葉節子が光をテーマに選んだ写真家池尻清撮影【SETSUKOICON】
نظرات : 0

2014-09-05 06:35:11 UTC

board image
هر کس که Setsuko Chiba را در Setsuko Chiba hitois بازدید کرده است، من مدتها پیش از آن خوشتان نیامده بودم. هر دو دولت و خصوصی هر دو قبل و بعد از کار خارج از کشور ما در ابتدای سال جاری مشغول بودند و ما تعطیلات در رابطه خالص از جمله HP که ما در حال حاضر عمدتا در هنر تجسمی خود تحویل داده شد . در ماه سپتامبر می بینم که رنگ پاییز در آسمان من امروز نگاه می کنم امروز بسیار سپاسگزارم برای شعر که ما از رویداد هنری [triennale for citizens] دعوت شده توسط یوکوهاما شهر از انتهای ماه اکتبر دعوت شده ایم من با گالری گالری SHIMIZU در شهر یوکوهاما (یک فضای زیبا با فضای زنانه) که به تهیه «SETSUKOICON ~ POETGRAPHOLLIA» برای پروژه همکاری عکس مشغول است، ادامه میدهم. با وجود اینکه محتویات نیز برای نمایشگاه و عملکرد هنری خواندن شعر برنامه ریزی شده است، جزئیات دوباره در یک فرصت دیگر اعلام می شود، بنابراین ما می خواهیم از همه کسانی که علاقه مند هستند تشکر کنیم . هر کس در غرب ژاپن از جمله هیروشیما گزارش داد که به علت ادامه بارندگی سنگین در معرض دشواری قرار گرفته است و در اینجا به عنوان فردی که در رشته فوکوشیما زندگی می کند، جایی که زلزله بزرگ ژاپن و فاجعه هسته ای فوکوشیما Daiichi در آن زندگی می کردند، ناراحتی من دعا می کنم که دیگر آن را افزایش نخواهم داد. از آنجایی که همه، این نیز برابر آب و هوای گرم است، ما از پایین قلب من دعا می کنیم که وقت خود را صرف وقت خواندن می کنید و خود را با اعتماد به نفس خود به انجام می رسانید.

صفحه های مرتبط
生命の愛と希望と宇宙を奏でる光の詩人、アーティスト、千葉節子のヴィジュアルアートホームページ
نظرات : 4

2013-09-17 03:00:21 UTC

board image از 9 نوامبر آینده (شنبه) از 13:00 تا 30 نوامبر (شنبه) تا ساعت 11:00، [فوکوشیما SKY ~ آسمان زندگی را متصل می کند] نمایشگاه انفرادی توکیو در کافه Honeys در بخش Meguro تصمیم گرفتیم که با هم متحد شویم نمایشگاه ها در حال در حال ساخت هستند، اما ما در حال برنامه ریزی یک نصب کوچک با استفاده از عکس ها، و همچنین کسانی که با مطالب همکاری در یک خط از شعر برای عشق و امید، با عکس ها و انگلیسی من خواهم جزئیات به شرح زیر است، بنابراین اگر علاقه مند هستید، لطفا بیایید و به ما بپیوندید. سخنرانی در ماه نوامبر، برگ های زیبا از پاییزه، از جمله گینوکو که رنگ طلایی دارد، رقص است، این یک فصل مناسب برای طعم هنر است. با چنین زمان بندی، از شما عمیقا از شما تشکر می کنم که بتوانید کار را برای همه ببینید. من منتظر دیدن شما هستم عکس Chiba Setsuko · نمایشگاه هنر گرافیک 【FUKUSHIMA SKY】 آسمان زندگی را متصل می کند】 تاریخ: شنبه، 9 نوامبر 2013 13: 00- شنبه، 30 نوامبر: 11: 00 10: 00 ~ 20 : 00 (آخرین روز صبح، یکشنبه تعطیلات رسمی) مکان: Honeys 'Cafe 3-1-17 Aobadai، Meguro-ku، توکیو تلفن: 03-3461-1222 (از خط خارج Hanzomon خط Ikejiri Ohashi Branch 5 دقیقه 246 در طول راه. از Shibuya در نزدیکی اتوبوس ایستاده Osaka top) * محل برگزاری در قالب کافه است، بنابراین لطفا مطمئن شوید که نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهید. نمایشگاه من، FUKUSHMA SKY توسط Setsuko Chiba در توکیو از 11 تا 11 نوامبر تا 20 نوامبر 2013 برگزار خواهد شد. من می خواهم برخی از آثار هنری را با عکس ها و شعر بسیار کوچک انگلیسی نوشته هایم بنویسم. به جز آنها، فقط کوچک کوچک با تشکر برای همه 【Setsuko Chiba نمایشگاه عکس گرافیکی، FUKUSHIMA SKY】 محل: قهوه عسل تاریخ: 9 تا 30 نوامبر 2013 باز: 10: 00-20: 00 (تا 12 00 در 30) نزدیک: یکشنبه آدرس: 3-1-17 Aobadai، Meguro-ku، توکیو تلفن: 03-3461 -1222

صفحه های مرتبط
生命の愛と希望と宇宙を奏でる光の詩人、アーティスト、千葉節子のヴィジュアルアートホームページ
نظرات : 0

لطفا به hitois اهدا کنید

hitois توسط اهدا همه افراد اداره می شود.
>جزئیات اینجا هستند